Людина. Технології. Творчість.
7 квітня 2012 року
Вы просматриваете архив мероприятия. Для перехода в активный этап нажмите здесь
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Главная страница Карта сайта

Створена у дусі "ідей, вартих поширення," програма TEDx розроблена TED, щоб дати громадам , організаціям і приватним особам можливість стимулювати діалог через TED - подібний досвід на місцевому рівні. TEDx події повністю сплановані і скоординовані самостійно на рівні місцевих громад.

Що Ви знайдете на кожній події TEDx :

Зміст і оформлення кожної події TEDx унікальні і розроблені незалежно, але все ж таки для TEDx подій є кілька спільних рис.

  • Подія проводиться у форматі TED : набір коротких, ретельно підготовлених доповідей , демонстрацій та виступів (живих, чи просто TEDTalks відео з TED.com ) по широкому колу питань, щоб сприяти навчанню , натхненню і здивуванню - і спровокувати розмови на ці теми
  • TEDTalks відео: мінімум два попередньо записаних виступи від відомої серії відео TEDTalks (вони доступні безкоштовно на TED.com )
  • Відсутність будь-яких комерційних, релігійних чи політичних цілей

Ми назвали нашу подію TEDxVinnytsia, де x=незалежно організована подія TED. Конференція TED надає загальне керівництво для програми TEDx, але кожна з подій TEDx, включно з нашою, організована самостійно.

Для чого ми це робимо:

Нам подобається TED. Ми хочемо поділитися з Вами цікавою інформацією. Ми шукаємо однодумців серед вінничан. Ми прагнемо створити платформу обміну думками для професіоналів та експертів з різних сфер діяльності, які відкриті до діалогу і дати їм можливість розповісти про свої  ідеї, варті поширення, міжнародному співтовариству TED. Наша мета сформувати інтелектуальну спільноту, в якій люди, постійно обмінюючись ідеями, створюють нові рішення, для покращення життя.

Відеоролик про TEDxVinnytsia

TEDxVinnytsia Intro from Jack Heaven on Vimeo.
Якщо ви хочете підтримати проект, поширюючи ідеї TED на роботі, серед друзів, в школах і університетах, ви можете брати участь у відкритому проекті Переклади і робити субтитри російською або українською мовою до улюблених TEDTalks.

В рамках проекту Переклади перекладачами-волонтерами зроблено кілька тисяч перекладів субтитрів на 75 мов.