Людина. Технології. Творчість.
7 квітня 2012 року
Вы просматриваете архив мероприятия. Для перехода в активный этап нажмите здесь
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Главная страница Карта сайта

Наталя Курилова

Наталя Курилова - організатор

Викладає у Вінницькому національному технічному університеті на кафедрі Tелекомунікаційних систем та телебачення, захоплюється йогою та трайблом, співорганізатор Міжнародної науково-технічної конференції "Сучасні проблеми радіотехніки, телекомунікацій та приладобудування" (СПРТП) та трайбл-фестивалю NewStreamFest.

AntoninaPosokhina.jpg

Антоніна Посохіна - Арт директор

Tetyana Melnychuk

Тетяна Мельничук - Куратор

Закінчила ВДПУ ім. М.Коцюбинського за спеціальністю вчитель математики та інформатики. Працює менеджером по роботі з клієнтами у відділі інтернет-технологій компанії TEAM. Захоплюється музикою та танцями.

OlexandrWesselenyi.JPG

Олександр Вешелені - PR-менеджер

За фахом - викладач української мови та літератури. Арт менеджер книгарні "Є", м.Вінниця. Вірю, що література і письменники здатні змінити світ. Мета життя - створити простір для генерування та реалізації ідей, вартих поширення. Також мрію прокласти нові культурні місточки між своїми рідними народами - угорцями та українцями.

Serhiy Posokhin.JPG

Сергій Посохін - Ліцензіат та головний організатор

 

Технічний директор та співвласник ТОВ "TEAM Лтд", IT-консультант.

З 1997 року працює в компанії TEAM. Під його керівництвом компанія успішно виконує проекти автоматизації підприємств на платформах Microsoft та 1С вже 12 років. 2008 - ідейний натхненник і керівник дизайн-студії «ToniKa».

Волонтери

Валерій Шиленко

Валерій Шиленко - Фотограф

"Фотографувати почав від народження, коли підріс – купив фотоапарат".

З раннього дитинства мріяв бути фотографом, мене захоплювала магія збереження окремої миті життя на плівку. Дивлячись фотографії, я мріяв стати чарівником і перемагати час. Тому як тільки зявилась можливість, – навчаючись в 11 класі, склав гроші і купив старенький “Зенит В”. З нього все й почалося.

Iryna Stepanenko

Ірина Степаненко

За фахом економіст. Цікавиться психологією особистості та психосоматикою. Захоплюється класичною та сучасною літературою. Не уявляє свого життя без музики, друзів і котів.

EvgenShpakovskiy.jpg

Євген Шпаковський

За фахом - інженер ком'ютерних технологій. За покликанням - topdj.ua. Місце роботи - телебачення. Майстер эзотеричних знань, спеціаліст широкого профілю та просто людина з гарним почуттям гумору =)

Ivan Kolesnyk.jpg

Іван Колесник

За фахом - інженер-зв`язківець, за психотипом - механік. Люблю проникати в суть речей. Захоплююсь обробкою фото, люблю електронну музику. Практикую різноманітні техніки оздоровлення. Цікавлюсь психологією і розвитком особистості.

AndreyBelykh.jpg

Андрій Бєлих

Керівник відділу продажу Cartli Group

Бізнес планування, корпоративні відносини, пошук, генерація, залучення та робота над новими проектами, оцінка економічної ефективності проектів.

Співвласник, менеджер проекту iceB

Менеджмент проекту і бізнес планування, маркетинг та позиціонування продуктів компанії та впровадження планів, розробка архітектури продукту та менеджмент розробки ПЗ.

Засновник Vinnitsa cybersport league

Проведення змагань з комп’ютерних ігр, залучення та робота зі спонсорами, учасниками, контроль проведення турнірів, судійство.Якщо ви хочете підтримати проект, поширюючи ідеї TED на роботі, серед друзів, в школах і університетах, ви можете брати участь у відкритому проекті Переклади і робити субтитри російською або українською мовою до улюблених TEDTalks.

В рамках проекту Переклади перекладачами-волонтерами зроблено кілька тисяч перекладів субтитрів на 75 мов.