Людина. Технології. Творчість.
7 квітня 2012 року
Вы просматриваете архив мероприятия. Для перехода в активный этап нажмите здесь
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Главная страница Карта сайта

TED – це неприбуткова організація, яка підтримує Ідеї, що варті поширення. Почавши як чотириденна конференція в Каліфорнії 27 років тому, TED переросла в платформу, яка підтримує ідеї, що змінюють світ за допомогою різноманітних ініціатив. На конференцію TED запрошують провідних світових мислителів і практиків. За 18 хвилин, відведених для виступу, спікер ділиться найголовнішим для себе, тим, що найбільше турбує його на даний момент. Потім ці виступи, так звані TEDTalks, викладаються для вільного доступу на TED.com. В різний час спікерами TED були Альберт Гор, Джеймс Кемерон, Білл Гейтс, Джейн Гудолл, Елізабет Гілберт, Сер Річард Бренсон, Бенуа Мандельброт, екс-прем’ер-міністр Великобританії Гордон Браун та багато інших видатних особистостей. Щорічно проводиться дві основні події TED: Конференція TED, яка проходить щовесни в Лонг-Біч, Каліфорнія, та TEDGlobal, котра організовується влітку в Единбурзі, Шотландія.

Медіа ініціативи TED

Виходячи з місії TED були створені спеціальні інструменти та реалізовані проекти, задача яких – сприяти поширенню ідей:

· інтернет портал TED.com, де щоденно викладаються нові відеозаписи TEDTalks;

· новий ресурс TED Conversations для підтримки спілкування шанувальників TED fans;

· проект Open Translation, в рамках якого волонтери з усього світу приймають участь в перекладі відео TEDTalks, щоб вони стали зрозумілими та доступними якомога більшій кількості людей.

А також:

· заснована щорічна Премія TED, яку присуджують винятковим людям, що прагнуть змінити світ;

· в 2009 році запущена глобальна програма TEDx, в рамках якої окремі люди або групи людей мають можливість організувати та провести на місцевому рівні подію в дусі TED;

· і, на кінець, програма TED Fellows, покликана допомагати молодим новаторам з усього світу та яка сприяє реалізації їх проектів і задумів.

Про найближчі конференції TED Ви можете дізнатись тут.

TED в Twitter та Facebook

Про TEDx (x = незалежно організована подія)

В дусі реалізації задуму "Ідеї, що варті поширення" в 2009 році була запущена окрема глобальна програма TEDx для бажаючих самостійно організовувати місцеві події. TEDx дає можливість зібратися разом людям, бажаючим ділитися своїм досвідом у стилі TED. TEDx – це можливість кожному бажаючому попасти на конференцію TED в своїй країні. Подія TEDx поєднує живі виступи спікерів із переглядом відео TEDTalks. Ціль TEDx – сприяти розповсюдженню інноваційних ідей на глобальному рівні, ініціювати активні дискусії та розвиток зв’язків у невеликих групах.

Усі події TEDx поєднують:

· короткі, добре підготовлені виступи, тривалістю до 18 хвилин. Виступи на TEDx-подіях записуються та розміщуються на сайті, а кращі мають шанс попасти на сайт TED.com;

· показ записів оригінальних TEDTalks;

· відсутність комерційних, політичних або релігійних тем.

В назві TEDx подій x = незалежно організована подія TED. Конференція TED здійснює загальне керівництво програмою TEDx.Якщо ви хочете підтримати проект, поширюючи ідеї TED на роботі, серед друзів, в школах і університетах, ви можете брати участь у відкритому проекті Переклади і робити субтитри російською або українською мовою до улюблених TEDTalks.

В рамках проекту Переклади перекладачами-волонтерами зроблено кілька тисяч перекладів субтитрів на 75 мов.